Sizzling Hot Deluxe
55 %

Sizzling Hot Deluxe

výrobce Novomatic

Sizzling Hot Deluxe je jedním z vůbec nejpopulárnějších hracích automatů na celém hazardním trhu. Vznikla na něj celá řada různých adaptací a napodobenin. Originál je však jen jeden. V dnešním článku si proto ukážeme, jak se hraje, kde je možné zahrát si ho zdarma a co všechno svým hráčům nabízí. Chcete-li se o něm dozvědět více, pokračujte ve čtení naší obsáhlé recenze.

Domů » Automaty » Ovocné automaty » Sizzling Hot Deluxe

🎰 Sizzling Hot Deluxe demo zdarma

Co se děje?

Nenačítá se Zamrzlá hra Chybová hláška Jiné
Děkujeme, nahlásili jsme to!
RTP až 95,66 %
Válce 5 válců
Volatilita Střední
Bonusové funkce
Scatter symbol
0%
Hodnoceno Hodnocení hráčů
0xx hodnoceno
Ohodnoťte hru
Ohodnoťte hruKlikněte na hvězdičku

Specifikace hry

🎰 VýrobceNovomatic
📢 TypPětiválcový automat, Ovocný automat
📱 Počet válců / výherních linií5 / 5
💰 Minimální / maximální sázka0,25 Kč / 500 Kč
🥇 Maximální výhra500 000 Kč
🏆 RTPaž 95,66 %
🔃 VolatilitaStřední
⏰ Datum vydání04.11.2021

Výhernost hry ? RTP (return to player) ukazuje, jaká část vsazených peněz se v dlouhodobém horizontu vrací hráčům. Při sázce 1 000 Kč a RTP 95,66 % je očekávaná návratnost až 956,6 Kč.

až 95,66 % RTP
95,66 %
9092949698100

Volatilita ? Střední volatilita u automatů znamená vyvážený herní styl, kde se výhry objevují poměrně často, ale zároveň mohou být i vyšší než u nízké volatility – tedy kompromis mezi rizikem a výhrou. Střední

Střední

O Sizzling Hot Deluxe

Sizzling Hot Deluxe je pětiválcovým ovocným automatem se 3 výherními symboly na každém z nich. Automat byl vytvořen v dílnách Novomaticu, což je tradiční rakouská společnost zaměřující se na výrobu a provoz výherních automatů.

Společnost je na trhu již od roku 1980 a za tu dobu dokázala své produkty dostat do 50 zemí po celém světě, kde se těší velké oblíbenosti. Postupně ji do nabídky zařazují i česká online casina.

Automat Sizzling Hot Deluxe nabízí celkem 5 výherních řad. Dal by se zařadit mezi ovocné a retro automaty, protože jeho síla spočívá především v absolutní jednoduchosti.

Na první pohled by se dokonce mohl jevit trochu nudný, což ale není úplně pravda, a to především díky Scatter symbolu. Pojďte se na něj společně s námi podívat trochu blíže.

Jak se Sizzling Hot Deluxe hraje?

Sizzling Hot Deluxe je na první pohled zcela tradičním ovocným automatem, který potěší především hráče, jež tuto klasiku vyhledávají. Největší výhoda automatu nepochybně spočívá v jeho jednoduchosti, což jistě ocení hlavně začátečníci.  

Kromě klasických symbolů ovoce roztáčejících se na 5 válcích pak servíruje také jeden speciální symbol. Ten si samozřejmě podrobně přiblížíme v dalších částech našeho článku.

Sizzling Hot Deluxe hra
Sizzling Hot Deluxe hra

Pokud bychom se nejprve zaměřili na jeho ovládání, zjistíme, že je velice jednoduché. To ostatně zapadá do celkového konceptu a zpracování hry.

Všechno řídíte prostřednictvím lišty ve spodní části slotu. Všechna tlačítka jsou popsaná česky, takže si nemusíte vůbec lámat hlavu s tím, k čemu které slouží.

Lišta ovládání ve hře Sizzling Hot Deluxe
Lišta ovládání ve hře Sizzling Hot Deluxe

Symboly v Sizzling Hot Deluxe

Mezi výherními symboly nenajdete žádné překvapení. Jsou zde klasické třešně, melouny, švestky, citrony nebo pomeranče, které jsou doplněny o symbol šťastné sedmičky.

Hra dohromady obsahuje 7 základních symbolů a jeden speciální. Kompletní rozpis jich všech najdete jako tradičně v naší tabulce níže, kde také rozepisujeme, jak vysoké výhry za ně můžete dostat.

SymbolPočet stejných symbolů na výherní liniiVýplata (v násobku sázky)
21×
34×
410×
540×
34×
410×
540×
34×
410×
540×
34×
410×
540×
310×
440×
5100×
310×
440×
5100×
320×
4200×
51 000×

Jako v každém podobném automatu vůbec nejvíce vyplácí klasická sedmička, se kterou můžete získat dokonce až 1 000× vaši sázku. Ani ostatní symboly si však nevedou vůbec špatně.

K tomu má hra k dispozici i jeden speciální symbol. Jeho funkce si rozebereme v následující části naší recenze.

Co Sizzling Hot Deluxe umí?

🎉 Progresivní jackpot❌ Ne
💵 Nákup bonusů❌ Ne
🎁 Bonusová hra❌ Ne
💥 Wild symbol❌ Ne
💰 Scatter symbol✅ Ano
📈 Multiplikátor výher❌ Ne
🔄 Re-spiny❌ Ne

Jediným bonusovým symbolem hry je Scatter symbol. Nic jiného bohužel ve hře nenajdete a jedná se tak o opravdu maximální klasiku.

Scatter symbol

Scatter symbol
Scatter symbol

Ve hře najdete Scatter symbol hvězdy, který přináší výhry bez ohledu na to, kde se na hracím poli nachází. Níže najdete tabulku s rozpisem toho, co můžete získat.

Počet Scatter symbolůVýhra v násobcích sázky
32×
410×
550×

Naše hodnocení

🎯 Názor experta

David Řezníček

Vizuální stránka
Výhernost a volatilita
Bonusové funkce

Celkové hodnocení

Ze hry Sizzling Hot Deluxe máme opravdu velmi smíšené pocity. Na jednu stranu se nám velice líbí fakt, že prakticky každý symbol ve hře umí vaše výhry pořádně vynásobit a díky střední volatilitě výhry padají i relativně často.

Na druhou stranu však automat nepřináší žádnou inovaci, žádnou bonusovou funkci a jeho celkové zpracování působí, jako by vypadl z 60. let. Pokud však hledáte opravdu ryzí klasiku, která dokáže vyplácet zajímavé výhry, pravděpodobně pro vás bude hra přesně tím pravým.

55%
Výhody
    • Velmi jednoduchá hra
    • Uživatelsky příjemné prostředí
    • Retro automat
    • Symbol Scatter vyplácející bez ohledu na výherní linii
Nevýhody
  • Nenabízí bonusové hry
  • Žádný Wild symbol
  • Na náš vkus až moc retro

💰 Kde hrát Sizzling Hot Deluxe s bonusem za registraci

Bonus za plnou registraci:

250 FREE spinů + 250 FreeBet

+ 250 FREE spinů + 250 FreeBet za vklad

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Bonus za plnou registraci:

500,- zdarma

+ až 300 free spinů za vklad + vkladový bonus až 50 000 Kč

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Hrajte zodpovědně - dodržujte zásady zodpovědného hraní.

O autorovi

Vladimíra Kvapilová

Vlaďku do světa sázení a iGamingu zasvětil její přítel a od té doby od něj nemůže odtrhnout oči. Psaní o něm se věnuje již více než 5 let a snaží se své dlouholeté zkušenosti předávat i všem ostatním nadšencům. Ve volném čase se také věnuje umění a svou kreativitu promítá i do článků na našem webu. Mezi její speciality patří recenze, ale také detailní rozbor všech bonusů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Copyright 2024 Zatočsi.cz | Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!